Get Adobe Flash player

BEYMA

BEYMA – одна з лідируючих компаній-виробників в області професійних гучномовців. Розвиток компанії базується на скрупульозних наукових дослідженнях і точному виготовленні продукції, що гарантує високу якість в процесі виробництва. Для досягнення цієї мети ми ввели модель менеджменту EFMQ і систему контролю якості відповідно до стандарту ISO-9000.
Наша мета: застосування технологічних нововведень у виробництві для отримання виробів високої якості. Основні зусилля фірми сконцентровані на максимальному задоволенні потреби клієнтів. Використання наших виробів при розробці і виробництві допомагає нашим клієнтам отримувати THX сертифікати на свою продукцію.
Багаторічний досвід і наполегливість принесли компанії популярність і визнання в усьому світі. Наша участь у багатьох міжнародних музичних подіях внесло вагомий внесок у створення позитивного іміджу. Компанія є членом різних асоціацій: NSCA, AES, і т.д. Продукція Acustica BEYMA S.A. визнана у всьому світі завдяки використанню передових технологій, технічної допомоги та ефективному після продажному обслуговуванню.
За додатковою інформацією звертайтеся до www.beyma.com

Залишити відповідь